Kaip greitai numesti svorį namuose

Greitai numesti svorį nesikreipiant į mitybos specialisto pagalbą ir neišsekinant savęs nuolatinėmis treniruotėmis salėse - kiekvieno, turinčio bent keletą papildomų svarų, svajonė. Be to, kuo mažiau jų, tuo labiau norisi greitai pasiekti galutinį tikslą. Greitai ir lengvai numesti svorį namuose yra visiškai įmanoma. Bet jūs vis tiek turite dirbti su savimi. Ir taip pat - nuolatinis stebėjimas, siekiant išlaikyti gautą rezultatą.

Kaip greitai

как и насколько быстро можно похудеть дома

Prieš renkantis metodus, būtų malonu nuspręsti, ką tiksliai reiškia „greitas svorio metimas“. Tai visų pirma priklauso nuo pradinio svorio. Taigi tiems, kurių svoris viršija 120 kg, numesti 2-3 kilogramus per savaitę yra visiškai priimtinas tempas. Iš viso tai sudarys iki 10% pradinio svorio per mėnesį, tai yra, neviršys viršutinės leistinos saugaus svorio metimo ribos, kurią nustatė gydytojai.

Kai pradinis svoris yra 70–80 kg, kai masės perteklius yra maždaug 10–20% normos, labai norint greitai bus galima numesti 5 kg. Masto rodyklę toks skaičius padalijimų gali perkelti net per savaitę, tačiau tai tikrai neatneš naudos sveikatai. Be to, jis visiškai nebus riebus.

Greitas svorio metimas namuose pirmiausia lemia vandens praradimą (o dažnai ir dehidrataciją), tada raumenų masė išnyksta ir lieka tik iš visų riebalų. Bet dažniausiai jo nepasiekia.

Svorio metimo komponentai

Yra tik vienas būdas greitai numesti svorį namuose ir nepakenkti sau - visų sveikos gyvensenos komponentų derinys. Pirmiausia reikia pamiršti žodį „greitai“ ir leisti kūnui pačiam nuspręsti, kiek kilogramų jis yra pasirengęs atsikratyti per šį laikotarpį.

Daugelis iš pradžių netiki, tačiau pagrįstas visapusiškas požiūris į lieknėjimą duoda geresnių rezultatų, nei griežtos dietos, tabletės ir kiti savęs kankinimo metodai tiems, kurie lieknėja. Todėl, jei norite namuose sulieknėti tikrai greitai ir tuo pačiu atrodyti geriau, o ne blogiau nei anksčiau, naudokite visas turimas priemones teisingai.

Kūno valymas

Viso kūno valymas visada turėtų būti pirmasis svorio metimo žingsnis. Jei to nedarote reguliariai (bent kartą per sezoną), sukietėjusios išmatos ant žarnyno sienelių gali siekti kelis kilogramus. Galite jį išvalyti specialiais vidurius laisvinančiais vaistais ar klizmomis. Bet tai turi būti padaryta teisingai.

прием слабительного для очищения организма во время похудения

Gerti vidurių laisvinamąjį vaistą ryte nevalgius. Ir gerkite su dideliu kiekiu vandens. Daugelis žmonių teikia pirmenybę natūraliems liaudies gynimo būdams: šaltalankio žievė, senna, tačiau magnezijos milteliai taip pat suteikia puikių rezultatų ir pagrįstomis dozėmis visiškai nekenkia sveikatai.

Valymo dieną geriausia likti namuose, kad išvengtumėte nemalonių staigmenų. Per dieną išgerto švaraus vandens kiekį reikia padidinti iki dviejų su puse - trijų litrų, kad būtų išvengta dehidratacijos.

Kolonoterapija, profesionaliai atliekamas giluminis žarnyno valymas, duoda gerų rezultatų. Bet šiai procedūrai yra keletas kontraindikacijų. Neįmanoma apsieiti be jo, taip pat klizmos - per dažnas žarnyno turinio plovimas sukelia disbiozę ir sutrikdo normalų virškinamojo trakto organų funkcionavimą.

Švelnesnis valymo būdas yra aktyvintos anglies ar kitų adsorbuojančių vaistų vartojimas nevalgius.

Tinkama mityba

Tinkama mityba yra kertinis bet kokio svorio metimo akmuo. Be to, pakanka reguliariai laikytis paprastų taisyklių, o svoris nuolat pradės mažėti:

как правильно питаться чтобы похудеть
 • visiškai atsisakyti alkoholinių ir gazuotų gėrimų, konservuotų ir supakuotų sulčių;
 • nuimkite nuo stalo cukrų ir saldumynus, duonos gaminius, sumažinkite valgomosios druskos vartojimą;
 • pakeisti visus pieno produktus riebiais analogais;
 • išimkite keptuvę ir nusipirkite dvigubą katilą, o jei norite kepti, naudokite groteles;
 • pirkti tik dietinę mėsą ir pakeisti ją žuvimi ar jūros gėrybėmis vieną ar du kartus per savaitę;
 • įsitikinkite, kad nesaldžių vaisių ir ne krakmolingų daržovių dalis jūsų racione yra du trečdaliai ar daugiau;
 • užkandis tik ant sėklų, riešutų, džiovintų vaisių (ne daugiau kaip saujelės) ar vieno žalio obuolio;
 • pereikite prie dalinio valgymo - valgykite dažnai, bet po truputį.

Ir pagrindinė paslaptis yra sekti savo būseną. Jei einate link virtuvės, pagalvokite, ar alkis jus ten veda, ar tiesiog noras „ką nors skanaus graužti“. Jei esate alkanas, valgykite. Antruoju atveju išgerkite stiklinę švaraus vandens. Taigi per savaitę jis lengvai padidės iki vieno ar dviejų kilogramų.

Kūno kultūra

O, kiek antsvorio turintys žmonės nekenčia šios dalies. Pati mintis apie reguliaraus fizinio aktyvumo poreikį juos gąsdina ir apima gilia depresija. Ir visiškai veltui. Namuose galite būti aktyvūs visiškai nepastebėti:

физические упражнения для похудения
 • atlikite visus namų darbus nenaudodami elektros įrangos: dulkių siurblio, virtuvės ir skalbimo mašinos;
 • nustokite naudotis liftu ir kasdien eikite bent 2-3 sustojimus;
 • perkelkite puodelius, lėkštes ir kitus virtuvės reikmenis į viršutines arba apatines lentynas;
 • išmokite statinius pratimus (jų vaizdo įrašus lengva rasti internete) ir atlikite juos žiūrėdami televizorių;
 • raskite aktyvių žaidimų palydovą: tenisas, badmintonas, futbolas yra puiki treniruočių forma;
 • Dažniau užsiimkite seksu - vos per valandą ant bėgimo takelio galite sudeginti tiek kalorijų, kiek per pusvalandį.

Ir svarbiausia, nelaikykite to privalomu. Atkreipkite dėmesį, kaip kiekvieną dieną jūsų kūnas gauna daugiau malonumo iš judėjimo. Raumenys įgauna elastingumą ir gražias formas, o jūs - pasitikėjimą savimi.

Motyvacija

Pirmiausia turėjo būti motyvacija. „Aš noriu“ yra labai galinga paskata, verčianti jus padaryti viską, kas būtina, kad jūsų tikslas būtų pasiektas kuo greičiau.

Bet, deja, daugelis žmonių visiškai ignoruoja šį svarbų veiksnį. Rezultatas yra tas, kad po kelių dienų visas susidomėjimas procesu yra prarastas, o kūnas paprasčiausiai neturi laiko patekti į savo riebalų atsargas.

Lengviausias būdas to išvengti yra dirbti su savo psichine nuostata. Tai jums padės tai padaryti:

как мотивировать себя на быстрое похудения
 1. Supratimas, kad figūra toli gražu nėra tobula ir atėjo laikas ją pakeisti. Tai, kad pagrindinės nutukimo priežastys yra stresas, persivalgymas ir jūsų pačių tingumas. Tai, kad jei nesusitvarkysite su problema dabar, ji tik pablogės. Ir tai, kad turite pakankamai jėgų tapti tuo, ko norite.
 2. Nuoseklumas yra pagrindinis reikalavimas, be kurio tiesiog kvaila tikėtis sėkmės. Veskite dienoraštį, kuriame bus įrašyta viskas, ką darote. Kiekvieną dieną sau priminkite, kad nuėjote dar vieną kelio atkarpą ir iki finišo reikia mažiau. Neleiskite sau nukrypti nuo jūsų nustatytų taisyklių. Apibendrinkite savaitę ir palyginkite rezultatą su ankstesne.
 3. Teigiamas. Pagirkite ir apdovanokite save. Už kiekvieną naują pasiekimą. Susipažink su draugais, eik į kiną, žiūrėk komedijas. Tai leis jums nepatekti į depresiją dėl nustatytų apribojimų, tačiau tuo pačiu pagreitins jūsų medžiagų apykaitą ir padės greičiau deginti kalorijas.
 4. Naujos paskatos. Įsigykite sau gražų kūrinį, kuris puikiai tinka, jei atsikratėte dar kelių kilogramų. Suplanuokite įdomią kelionę (geriau prie jūros, kad galėtumėte parodyti savo naują figūrą! ). Pagalvokite, kas dar pasikeis jūsų gyvenime, kai pasieksite tikslą.
 5. Parama artimiesiems. Labai svarbus. Pasakykite visiems, kad bandote pasikeisti. Tada jūsų artimieji jums nepasiūlys įvairių pagundų pyragų, sočios vakarienės ar vakarėlio su alkoholiu forma. Arba bent jau jie teisingai suvoks jūsų atsisakymą.

Jei svorio metimo metu pirmiausia nustatysite psichologinį komfortą, tiesiog nustebsite, kaip greitai ir efektyviai vyks procesas. Ir viskas dėl to, kad sklandus svorio kritimas įvyks tarsi savaime, visiškai jūsų neapkraunant ir nesukeliant papildomo streso.

Apibendrinant

результат похудения в домашних условиях

Tiesą sakant, greitai sulieknėti namuose, taikant tinkamą požiūrį, lengva ir kiekvienas gali tai padaryti. Svarbiausia nenustatyti daug griežtų apribojimų ir kruopščiai neapskaičiuoti, kiek gramų numetėte per savaitę.

Leiskite sau mėgautis pačiu savo kūno keitimo procesu. Mylėk ir mylės tave.

Dažnai užduodamas klausimas, kaip greitai numesti svorį vyrui namuose, ar jam reikia intensyvių treniruočių, kad neprarastų raumenų masės? Iš pradžių - ne. Net jei norite turėti „Apollo“ figūrą, nėra prasmės auginti raumenis po storu riebalų sluoksniu.

Todėl mūsų aprašytas požiūris, kaip greitai numesti svorio, puikiai tinka visiems. Po to, kai kūnas šiek tiek „išsausėja“ ir tampa lieknesnis, galite paimti geležį į rankas ir įtvirtinti svajonių figūrą.

07.02.2021