Dieta „Mėgstamiausia": niuansai, apžvalgos, rezultatai

Mėgstamiausia dieta yra populiari svorio metimo technika. Jo laikytis yra gana sunku, tačiau rezultatai džiugins. Kaip laikytis „mėgstamos" dietos? Apžvalgos, rezultatai, niuansai, meniu.

Dietos esmė

matuodami juosmenį, laikydamiesi mėgstamos dietos

Būtina laikytis dietos savaitę. Kiekvieną dieną reikia valgyti tam tikrą maistą. Tai yra, kūnas kasdien atstatomas, kad apdorotų įvairias medžiagas, ir tai sukelia aktyvų riebalų deginimą.

Taigi, pirmą, trečią ir šeštą dieną geriama. Galite gerti neriebų kefyrą, įvairias šviežiai spaustas sultis, sultinius (įskaitant mėsą), želė, kompotus, mineralinį vandenį, arbatą, kakavą, pieną, geriamąjį jogurtą, kavą (nedideliais kiekiais). Žinoma, reikia gerti švarų vandenį. Tai pagreitina medžiagų apykaitą, padeda išvalyti žarnyną.

Antra diena - daržovės. Šią dieną galite valgyti troškintas, šviežias ir virtas daržoves. Jūs negalite sūdyti daržovių. Bet jūs galite pridėti įvairių prieskonių. Reikėtų atsisakyti bulvių, pirmenybę teikti agurkams, pomidorams, kopūstams, cukinijoms, baklažanams, morkoms. Ką galite virti? Salotos, sriubos, troškiniai, užkandžiai.

Ketvirta dietos diena yra vaisinga. Leidžiama valgyti įvairias uogas ir vaisius. Į meniu būtinai turėtumėte įtraukti citrusų, ananasų, obuolių. Galite valgyti bananus, bet ribotais kiekiais. Galite gaminti vaisių salotas, kokteilius, desertus.

Penktą dietos dieną reikia valgyti baltyminį maistą. Tai kiaušiniai, žuvis, balta virta mėsa, jūros gėrybės. Taip pat galite valgyti jogurtą. Druskos reikia vartoti minimaliai, tačiau geriau jos atsisakyti. Šią dieną reikia gerti daug švaraus vandens.

Septintoji diena yra mišri. Tai yra, jūs galite valgyti visus maisto produktus, kurie buvo leidžiami per visą dietą.

Naudingi patarimai, rezultatai ir apžvalgos

Remiantis apžvalgomis, sunkiausia šios dietos dalis yra ištverti pirmąją dieną. Kad jūsų nevargintų silpnumas, galvos skausmas, verta susilaikyti nuo fizinio aktyvumo ir vartoti daugiau mėsos sultinių. Taip pat verta suplanuoti ką nors įdomaus šiai dienai. Tai atitrauks dėmesį nuo noro nuolat ką nors suvalgyti ir išblėsins alkio jausmą.

Būtent baltymų dieną reikia gerti daugiau švaraus vandens. Jei tai sunku, į stiklinę galite įdėti citrinos skiltelę. Tai pagerins skonį.

Daržovių, vaisių ir baltymų dieną verta gaminti įvairesnius patiekalus iš leidžiamų produktų. Tai padės jums laikytis dietos.

Verta prisiminti apie kontraindikacijas. Jūs negalite laikytis šios dietos sergant inkstų ligomis, diabetu, hipertenzija ir hipotenzija, stresu, širdies nepakankamumu.

Dietos rezultatai yra įspūdingi, galite atsikratyti 2-4 kg. Tačiau norint juos išsaugoti, būtina teisingai išeiti iš dietos. Per septynias dienas turite valgyti daugiau daržovių, baltymų produktų. Porcijos turėtų būti mažos. Ir tada turėtumėte laikytis tinkamos mitybos. Tai yra, valgykite mažiau saldaus ir turtingo maisto, gaminkite patiekalus švelniai termiškai apdorodami ir nepersivalgykite. Be to, reikia atkreipti dėmesį į sportą. Galite pasirinkti bet kokią fizinę veiklą (bėgimas, aerobika, plaukimas, ėjimas).