Kaip greitai numesti svorio per savaitę 7 kilogramais namuose

Antsvoris – ne vienos dienos problema, bet visi norime jo labai greitai atsikratyti. O kas, jei tai būtų galima padaryti per 7 dienas? Labai įdomus klausimas.

vandens svorio metimui per savaitę 7 kg

Gėrimo dieta savaitę

Mes jums papasakosime apie vieną griežčiausių dietų. Tai gana paprasta ir susideda iš dienos gėrimo režimo. Pagrindinis dalykas tokioje dietoje yra švarus vanduo. Be jo, leidžiama suvartoti tik litrą skysto maisto (šviežios sultys, neriebūs pieno produktai, daržovių sultiniai). Laikydamiesi tokios dietos, jausite nuolatinį alkio jausmą. Organizmui jis nesubalansuotas ir nenaudingas.

Baltymų dieta norint numesti svorio per savaitę

Šios dietos populiarumas yra gana didelis. Jums nereikia papildomų žinių ar specialaus meniu. Per savaitę leidžiama naudoti:

1 kiaušinis pusryčiams; 100g virtos paukštienos (be odos) pietums; stiklinė jogurto vakarienei.

Tokios dietos trūkumas yra problemos su išmatomis. Ir viskas dėl to, kad dietoje trūksta skaidulų. Tokios dietos negalima taikyti žmonėms, sergantiems inkstų ligomis. Liga gali paūmėti (dėl didelio baltymų kiekio).

Dieta ant kefyro ir grikių

Kad tokios dietos rezultatas būtų maksimalus, o svoris sumažėtų laukiamais 7 kilogramais, galite pabandyti valgyti tik grikių košę. Verdame ir be cukraus, ir be druskos, ir vartojame su kefyru. Dienos norma yra tokia:

3 porcijos grikių; neribotas kiekis kefyro.

Pirmosiomis dienomis po tokios dietos neturėtumėte pereiti prie labai riebaus ir sunkaus maisto. Būtina palaipsniui įtraukti į savo racioną daug vaisių, šviežių daržovių ir dietinės mėsos.

Ką dar apsvarstyti

Visada turėtumėte suprasti, kad kiekviena dieta yra susijusi su dideliu stresu kūnui. Labai staigus svorio kritimas gali pakenkti sveikatai. Dažnai nutinka taip, kad nutraukus dietą mūsų organizmas kompensuoja visus nuostolius. Priimdami sprendimą dėl mažai kalorijų turinčios dietos, atsižvelkite į visus faktus. Jei įmanoma, geriau pasirinkti tinkamą maistą. Protingas fizinis aktyvumas, sportavimas taip pat prisideda prie papildomų svarų metimo. Bet jei jau nusprendėte dėl tokios dietos (norite greitai numesti svorio), nepamirškite apie vitaminų kompleksus. Paimkite juos lygiagrečiai, jie kompensuoja (iš dalies) būtinų jūsų sveikatai elementų trūkumą.